Közterület-felügyelői álláslehetőség OKJ képzéssel

04/04/2016 - 06:46
Rendészeti igazgatóság közterület felügyelő állás képzés OKJ

A Fővárosi Önkormányzati Rendészeti Igazgatóság ingyenes képzéssel állás lehetőséget hirdet

közterület-felügyelő

munkakörbe

Elvárások:

  • középiskolai érettségi
  • büntetlen előélet
  • rendészeti pálya iránti elhivatottság
  • egészségügyi és pszichológiai alkalmasság
Előnyt jelent:

„A” kategóriás vezetői engedély

Amit kínálunk:

  • azonnali foglalkoztatás, munkaviszony a képzés idejére
  • OKJ (52 861 05) minősítésű szakképzettség, 506 órás ingyenes közterület-felügyelői képzés keretében,
  • szakmai tapasztalatszerzés az ország legnagyobb önkormányzati rendészeti szervezetében
  • szakképzettség megszerzését követően köztisztviselői jogállás biztosítása
  • cafetéria juttatás

Jelentkezési határidő: FOLYAMATOS

Jelentkezés: 1054 Budapest, Akadémia u. 1., e-mail: rendeszetikepzes@fori.hu, tel.: 06/1-301-7597

További információ: http://fori.hu

Képző intézmény nyilvántartásba vételi száma E-000340/2014
Képzés nyilvántartásba vételi száma: E-000340/2014/A001

Elszállították sza- bálytalanul parkoló gépkocsiját? Itt meg- találhatja, csak a rendszámot kell beírnia keresőnkbe.